Зварювальні роботи Черкаси-АВТО

Автосервісний центр "Черкаси-АВТО" є спеціалізованою майстернею, яка здійснює професійний ремонт автомобілів різної складності. Наші клієнти часто звертаються до нас з запитами на зварювальні роботи, які є однією з наших найбільш популярних послуг. Ми гарантуємо високу якість виконання робіт і використання якісного обладнання та витратних матеріалів. Завдяки нашому досвіду та експертизі в галузі ми забезпечуємо конкурентні ціни на зварювальні роботи.

Ми здійснюємо ремонт та зварювання кузовів автомобілів виключно на професійному обладнанні з використанням ліцензійних комплектуючих від автовиробників. Наші майстри є вузькопрофільними фахівцями з цих видів робіт. Вони мають великий досвід зварювання складних елементів авто та дотримуються вимог техніки безпеки на робочих місцях.

 

 

В яких випадках є доречним виконання зварювальних робіт?

Для повернення кузова автомобіля до первинного вигляду ми пропонуємо два варіанти: ремонт або повну заміну кузова (у випадку коли відновлення пошкоджених елементів вийде дорожче, ніж їх заміна). Ми володіємо сучасними технологіями, що дозволяють зварювати не тільки метал, а й пластик та скло. Зварювання є швидким та універсальним способом з'єднання окремих деталей, тому ця послуга має великий попит. Наші майстри завжди готові надати високоякісні та професійні послуги з ремонту та зварювання кузова вашого автомобіля.

 

Основні методи зварювання 

Електродугове зварювання є відмінним варіантом для відновлення складних деталей, таких як блоки двигунів, конденсатори та інші складові, які вимагають міцного та надійного з'єднання. Процес полягає у розплавленні електродів за допомогою аргону або гелію на поверхні деталі, що забезпечує міцне та стійке з'єднання.

Під час контактного електрозварювання використовуються електроди, які підігрівають поверхню металу до дуже високої температури, що спричиняє розплавлення елементів. Цей метод забезпечує дуже міцні з'єднання, оскільки стики перехрещені. Однак, отриманий результат може мати не зовсім привабливий зовнішній вигляд, тому рекомендується використовувати його на внутрішніх, ледь помітних місцях.

Газове зварювання – це універсальний метод, який використовує суміш кисню та горючого газу для плавлення та з'єднання двох елементів у гарячому стані. Цей метод особливо підходить для з'єднання тонких елементів, оскільки забезпечує більш естетичний вигляд завдяки малому розміру шва зварювання. Однак, він може бути менш ефективним для відновлення складних деталей.

 

 

Якщо Ви шукаєте ремонтні послуги, наша майстерня стане Вам у нагоді і надасть необхідну допомогу. Ми знаходимось за адресою: м. Черкаси, Смілянське шосе, 8-й км. Щоб записатися на сервіс та отримати детальну інформацію, звертайтесь за телефонами: +38 (0472) 55 99 55, +38 (0472) 55 99 53.