Заправка кондиціонера Черкаси-АВТО

Рекомендується регулярно і своєчасно перевіряти систему кондиціонування повітря в авто. Якщо після останньої заправки концентрація фреону впала нижче норми, це може свідчити про неполадки в системі авто, наприклад протікання резервуара або інші більш серйозні ураження. У цьому випадку рекомендується звернутися до кваліфікованого фахівця для діагностики та розв'язання проблеми.

Автосервісний центр "Черкаси-АВТО", який знаходиться на Смілянському шосе, 8-й км, в місті Черкаси, готовий швидко та якісно надати допомогу з будь-яких питань, пов'язаних з системою охолодження Вашого авто.

 

 

Коли необхідна заправка фреону

Електронні системи клімат-контролю автомобілів не тільки регулюють температуру всередині салону, а й очищують повітря від забруднень. Згідно з думкою експертів, щорічне зниження рівня фреону на 15% є допустимою нормою, але якщо цей показник вище, то потрібно провести ретельний огляд системи кондиціонування.

Навіть якщо здається, що кондиціонер працює належним чином, насправді він може бути несправним, що становить серйозну загрозу безпеці. Регулярний запуск несправного кондиціонера може призвести до того, що авто, працюючи на підвищених оборотах, може просто не витримати таких навантажень. Тому важливо слідкувати за порадами фахівців та регулярно перевіряти кондиціонер не рідше одного разу на рік.

 

Перевірка кондиціонера самостійно

Транспортний засіб здатний сам вказувати водієві на проблеми в роботі його систем. Варто лише уважно прислуховуватися до його сигналів. Отже, якщо Ви помітили одну або кілька наведених нижче проблем, скоріш за все авто потребує професійного втручання:

  • ефективність охолодження значно знижена;
  • спостерігається піна в оглядовому вікні ресивера осушувача повітря;
  • кондиціонер раптово вимикається, особливо під час руху на низькій швидкості або в заторах;
  • шум компресора під час увімкнення кондиціонера;
  • неприємний запах у салоні автомобіля при ввімкненому кондиціонері;
  • шум під час роботи вентилятора конденсатора;
  • переривчаста подача холодного повітря.

 

Як налаштувати систему

Перше, що необхідно зробити, якщо Ви помітили незвичайну поведінку автомобіля, – якнайшвидше звернутися в сервісну майстерню.

На першому етапі ремонт та чистка кондиціонера полягає в усуванні залишків старого фреону. Потім проводиться перевірка резервуара на наявність тріщин, оскільки вони можуть призвести до витоку рідини. Якщо проблема залишається, необхідно зробити детальну діагностику. У деяких випадках може знадобитися демонтаж торпеди. Після виявлення та усунення причин рухомі деталі компресора змащуються невеликою кількістю мастила, а потім у резервуар заливають новий фреон.

 

 

Успішний ремонт автомобіля вимагає майстерності та значного досвіду, а автосервісний центр "Черкаси-АВТО" використовує різноманітні сканери та сучасне обладнання для швидкої та точної діагностики. Ми запрошуємо Вас завітати до нашого центру та особисто переконатися в нашій компетентності у всіх питаннях, пов'язаних з ремонтом автомобілів.