Заміна свічок Черкаси-АВТО

Основна задача запальної свічки полягає в тому, щоб генерувати електричний розряд, який запалює паливо у камері згоряння двигуна. Надзвичайно важливо, щоб свічка запалювання працювала належним чином, створюючи необхідну потужність іскри на кожному циклі роботи двигуна. Якість іскри безпосередньо впливає на функціонування двигуна, оскільки точний момент запалювання палива в камері згоряння дозволяє досягти максимальної потужності двигуна. Якщо свічка запалювання працює неналежним чином, це може призвести до різноманітних проблем, таких як збільшення витрат палива, неповне згоряння палива з підвищеним викидом газів, втрата потужності та прискорений знос систем автомобіля. Тому варто ретельно контролювати стан свічок запалювання та змінювати їх регулярно.

 

 

Ознаки та наслідки несправності свічок 

Якщо в разі діагностики поточного стану свічок та роботи пов’язаних систем  знайшлися помилки, це може вплинути на нормальне функціонування мотора. Далі можуть постраждати поруч розташовані елементи, що стане причиною складного та дорогого ремонту.

Будь-які недоліки в роботі двигуна можуть привести до недостатньої потужності іскри, а це негативно вплине на роботу інших систем. Коли іскра нарешті з'являється, це може спричинити сильний спалах, що викличе детонаційну реакцію. Наслідком цього стануть серйозні пошкодження автомобіля, які можуть вплинути не тільки на самі свічки запалювання, але й на сусідні елементи транспортного засобу.

Наявність недоліків у свічках запалювання можна виявити за допомогою наступних ознак: зменшення потужності двигуна, збільшення витрат палива, відмінності в роботі двигуна при різкому натисканні на газ, зупинка двигуна на високих обертах, тривалий час, необхідний для запуску двигуна, а також нерівномірна робота двигуна, навіть при спокійній їзді.

Якщо Ви помітили проблеми з запуском автомобіля, довгий розгін або збільшене споживання палива, або на дисплеї постійно виникають помилки, то слід якнайшвидше звернутися до нас та замовити послугу оперативної заміни свічок. 

 

 

Що очікувати від ремонту машини в АЦ “Черкаси-АВТО”

Високі експлуатаційні характеристики нових свічок миттєво покращать стан авто та позитивно відобразяться на його поведінці на дорозі. Наша основна мета – врахування всіх вимог заводу виробника, саме тому ми використовуємо лише сертифіковані запчастини, а роботу виконують спеціалісти професійного рівня. Ми гарантуємо, що після візиту до нашого АЦ Ваш транспортний засіб буде працювати без жодних проблем.

Ми працюємо за адресою: м. Черкаси, Смілянське шосе, 8-й км.