Заміна оливи та рідин Черкаси-АВТО

Одна з найнеобхідніших процедур, яка безпосередньо впливає на роботу автомобіля, – вчасна заміна масляного фільтра та моторного масла. Головне завдання мастила в двигуні полягає у змащуванні всіх рухомих деталей. Це досягається за допомогою масляної плівки, що зменшує тертя елементів і, відповідно, позитивно впливає на довговічність роботи двигуна. Крім того, мастило допомагає передавати більше енергії на приводні колеса. 

Ще одна важлива функція мастила полягає у захисті двигуна від забруднень та шкідливих відкладень. Вчасна заміна оливи та рідин значно зменшує ризик появи корозії, а ще мастило допомагає охолоджувати двигун, перенаправляючи зайве тепло від камери згоряння до піддона картера.

 

 

Є кілька чинників, які можуть мати вплив на витрату рідин у Вашому автомобілі:

  • постійні включення та вимикання різних систем авто;
  • довгі очікування в заторах;
  • різкий старт та раптове гальмування;
  • часте користування неасфальтованими дорогами;
  • рух без попереднього прогрівання двигуна.

 

Типи моторних рідин та їх властивості

Існує багато типів моторних олив, що розрізняються залежно від потреб двигуна та умов експлуатації. Ось деякі з найпоширеніших видів:

  • Мінеральне моторне масло. Найпоширеніший тип, котрий виготовляється шляхом рафінування базової оливи. Воно дешевше за інші моторні оливи, але менш ефективне і не дуже довговічне.
  • Синтетичне мастило. Це найбільш високоефективний тип моторного мастила, яке виготовляється зі спеціально розроблених синтетичних речовин. Воно відрізняється відмінними експлуатаційними характеристиками та довговічністю, чудово працює в умовах високих температур, підвищує потужність машини й економить паливо. 
  • Моторна олива для дизельних двигунів. Розроблена спеціально для дизельних двигунів, дуже стійка до окислення. Оскільки дизельні мотори мають високу потужність, для кращої працездатності в них рекомендовано використовувати мастила зі спеціальними присадками, які забезпечують кращий захист від зносу деталей двигуна.

 

 

Фахівці АЦ “Черкаси-АВТО” здійснять підбір оптимального масла/оливи та інших рідин, проведуть оцінку злитої рідини та роботи пов’язаних з нею систем. Оцінити рівень та інші параметри рідин, що використовуються в Вашому авто, можна в автосервісному центрі “Черкаси-АВТО”, що розташований в місті Черкаси на Смілянському шосе, 8-й км.