Розвал-схождення 3D Черкаси-АВТО

ЦІНИ НА РОЗВАЛ-СХОДЖЕННЯ

Встановлення кутів коліс
Перевірка та регулювання кутів встан. коліс
657.60 грн
Перевірка та регулювання кутів встан. зад. віс. коліс
197.28 грн

У сервісному центрі "Черкаси-АВТО" фахівці пропонують послуги з регулювання кутів установки передніх і задніх коліс для будь-якого транспортного засобу. Коректна настройка кутів коліс є ключовим елементом безпечного керування автомобілем. Наші професіонали здійснять вимірювання розвалу-сходження та налагодять кути відповідно до вказівок виробника авто. Це запобігає деформації шин, зменшує знос їхньої поверхні та гарантує безпеку та комфорт при керуванні автомобілем.

 

 

Як часто звертатися в автомайстерню? 

Співробітники сервісного центру "Черкаси-АВТО" рекомендують регулярно проводити діагностику автомобіля для виявлення можливих проблем з системами та деталями. Ми радимо робити огляд авто кожні 15-30 тисяч кілометрів пробігу. Якщо у Вас новий автомобіль, рекомендується відвідати наш центр після 5 тисяч кілометрів пробігу, оскільки нові деталі можуть притиратися під час руху, що призводить до саморегулювання кута коліс. Проте, щоб досягти ідеального налаштування, потрібен фахівець.

Ми також рекомендуємо відвідати наш сервісний центр для налаштування коліс під час заміни шин весною та восени, після аварій та наїздів на яму, бордюр і т. д. Наші майстри здійснять регулювання кутів коліс та забезпечать комфортну та безпечну їзду Вашого автомобіля.

 

Діагностика в форматі 3D 

Новий метод у сфері технічного обслуговування авто, який називається розвал-сходження 3D, проводиться на новітньому обладнанні з використанням сучасних комп'ютерних технологій. Майстрам більше не доводиться робити спеціальні вимірювання та обчислення вручну, тепер завдяки сучасним програмам цей процес швидкий і високоточний. 

Автоцентр "Черкаси-АВТО" оздоблено новітніми стендами, які дозволяють здійснювати діагностику автомобіля з використанням спеціальних точок на колесах та створення тривимірної моделі автомобіля. Наші фахівці проводять ретельний аналіз даних, отриманих з цих стендів, а потім порівнюють їх з тими, що надає завод-виробник в своїх методичних посібниках. Якщо будуть помічені навіть незначні недоліки, наші спеціалісти запропонують корекцію геометрії шасі та проведуть необхідні ремонтні роботи.

 

 

Запрошуємо Вас відвідати наш автосервісний центр за адресою: Смілянське шосе, 8-й км у місті Черкаси (поруч з міжнародним аеропортом "Черкаси"). Ми будемо раді Вам допомогти!