Протачування дисків Черкаси-АВТО

Система гальм автотранспортних засобів складається з гальмівних дисків та колодок, які забезпечують зменшення швидкості руху машини. Під час натискання на гальмівну педаль кінетична енергія перетворюється на теплову, а колодки притискаються до диска, щоб зупинити рух колеса.

Щоб забезпечити оптимальну ефективність гальмівної системи, диски мають спеціальну вентиляційну систему, яка забезпечує швидке охолодження та очищення. В процесі руху диски та колодки притираються одне до одного, що може з часом спричинити зменшення їх товщини. Тому рекомендується плавно та повільно гальмувати протягом перших кількох місяців після придбання нового автомобіля або після повної заміни гальмівної системи, щоб запобігти надмірному зносу дисків та колодок.

 

 

Що робити при виході з ладу колодок та дисків 

Для забезпечення ефективної та безпечної роботи гальмівної системи вкрай важлива регулярна перевірка та обслуговування гальмівних компонентів. Якщо виявлено пошкодження, слід вжити негайних заходів щодо діагностики, ремонту або заміни. Іноді проточування дисків може тимчасово відкласти повну заміну системи, але в майбутньому все ж доведеться оновити всі компоненти, щоб забезпечити безпеку на дорозі. 

До того ж важливо пам'ятати, що гальмівна система потребує регулярного обслуговування, такого як заміна гальмівної рідини та перевірка гідравлічних ліній, щоб забезпечити їх безперебійну роботу та надійність на дорозі.

 

Чому можуть відмовити гальма?

Гальма можуть відмовити з різних причин, наприклад: нерівномірний знос колодок, пошкоджені гальмівні диски, недостатній рівень гальмівної рідини, надмірна втрата рідини, пошкоджені гальмівні шланги, дефекти в системі, теплова деформація гальмівних дисків, проблеми з гальмами, що викликані бічним биттям.

 

Як авто вказує на проблеми гальмівної системи:

  • вібрація та ривки під час гальмування;
  • свистіння або інші неприродні звуки під час роботи гальм;
  • надмірний опір педалі гальма;
  • блокування гальм навіть при легкому натисканні на педаль;
  • нерівномірний знос дисків;
  • шум під час роботи гальм.

Проточування гальмівних дисків вирішить ці проблеми без повної заміни дисків на нові, а значить дозволить зекономити кошти на покупці нових запчастин та дасть деякий запас часу до повноцінної заміни системи.

 

 

Чому варто обрати компанію "Черкаси-АВТО"?

Ми розуміємо, що гальмівна система є найважливішою складовою безпечної їзди, тому забезпечуємо її високу якість та надійність роботи. Ми встановлюємо сертифіковані диски та колодки, що ідеально підходять один до одного, аби забезпечити найкращу ефективність гальмування. 

Якщо у Вас виникли проблеми з гальмівними дисками, звертайтесь до автосервісного центру "Черкаси-АВТО", який знаходиться за адресою: м. Черкаси, Смілянське шосе, 8 км. Ми з радістю допоможемо Вам вчасно та кваліфіковано розв'язати будь-яку проблему з гальмівною системою.