Антикорозійна обробка Черкаси-АВТО

Корозія – це природний процес, внаслідок якого металеві поверхні пошкоджуються під впливом кисню і вологи. Щоб запобігти корозії та зберегти автомобіль у хорошому стані, необхідно регулярно проводити технічне обслуговування для захисту поверхонь. 

Якщо корозія вже з'явилася, рекомендується звернутися до фахівця, який зможе оцінити ступінь пошкодження і провести необхідний ремонт. Варто пам'ятати, що видалення корозії – складний і дорогий процес. Тому профілактичні заходи та регулярне технічне обслуговування автомобіля є найкращими варіантами для підтримання його в хорошому стані протягом тривалого часу.

 

 

Які види антикору використовуються в АЦ "Черкаси-АВТО"

У "Черкаси-АВТО" ми прагнемо найвищої якості технічного обслуговування і ремонту автомобілів і використовуємо тільки професійні витратні матеріали та суміші для запобігання корозії. Ми ретельно вивчаємо властивості кожного матеріалу, щоб гарантувати найкращі результати й максимальний термін служби Вашого авто. Наші фахівці завжди готові надати кваліфіковану консультацію щодо використання антикорозійних матеріалів.

При виборі захисного покриття кузова слід звернути увагу на його склад та відгуки автовласників. Якісні захисні матеріали забезпечують тривалу експлуатацію автомобіля і надовго зберігають його зовнішній вигляд.

Наприклад, для захисту екстер'єру автомобіля від вологи, дорожньої солі, сонячних променів і бруду використовуються спеціальні суміші та рідини. Вони не тільки забезпечують естетичний зовнішній вигляд автомобіля, а й захищають кузов від корозії та інших пошкоджень, тим самим продовжуючи термін служби машини.

Для захисту автомобіля від ударів і подряпин використовуються високоадгезивні еластичні суміші. Завдяки своєму складу вони легко повторюють форму кузова і добре прилаштовуються до контурів його поверхні.

Для захисту від корозії важкодоступних місць використовуються засоби з однорідною текстурою, які добре працюють в тих місцях, де звичайні рідини недостатньо ефективні.

 

Як правильно нанести антикор

Перед обробкою необхідно ретельно очистити поверхню від забруднень та інших домішок, які можуть завадити адгезії антикорозійного покриття. Після цього потрібно зняти жир та поверхневу плівку шляхом застосування спеціальних засобів для очищення.

Для нанесення антикорозійного покриття на поверхні автомобіля використовується розпилювач. Цей популярний та ефективний інструмент дозволяє наносити покриття рівномірно і без розводів. З ним можна швидко обробити велику площу поверхні. 

Для обробки важкодоступних місць використовують спеціальні трубчасті форсунки, за допомогою яких суміш розпилюється під високим тиском і легко проникає в усі куточки кузова машини.

 

 

Суміші з антикорозійним ефектом можна наносити на поверхні як повністю, так і частково. Майстри АЦ "Черкаси-АВТО" гарантують дотримання технологій, ретельне нанесення захисного шару з використанням спецобладнання, професійний сервіс та демократичні ціни. Ми знаходимося за адресою: м. Черкаси, Смілянське шосе, 8-й км (неподалік аеропорту "Черкаси").