17.06

Вирушай у сімейну подорож разом з Mercedes-Benz!

Зустрічайте літо усією родиною з комфортом та неймовірною вигодою до -28,1%*. 

Офіційне представництво Mercedes-Benz в Україні, компанія «АвтоКапітал» (структурний підрозділ Корпорації УкрАВТО) повідомляє про старт спеціальних умов придбання мінівенів і кемперів Mercedes-Benz.

Спеціально до сезону відпусток ми пропонуємо скористатися надзвичайно вигідними умовами придбання лінійки сімейних автомобілів бренду із зіркою. Спеціальні умови діють на обмежений склад мінівенів Vito, V-Class та Marco Polo. Завдяки широкому вибору ви можете обрати саме те, що максимально задовольнить ваші вимоги!

Кожен з цих автомобілів має свої сильні сторони та переваги у використанні:

- Vito Tourer полегшує Ваше щоденне життя, відкриваючи нові горизонти дозвілля. В його просторому салоні може розміститися 8 пасажирів і водій, а завдяки різному компонуванню сидінь ви можете отримати багато простору. Тому у вас буде достатньо місця для сім'ї, друзів і домашніх тварин, а також для багажу й спортивного оснащення під час поїздок. Передній, задній чи повний привод, виконання Vito Tourer BASE, PRO або SELECT: ви зможете вибрати автомобіль, що ідеально підходить для ваших потреб.

- V-Class захоплює з першого погляду - і після багатьох тисяч кілометрів! Це ідеальний автомобіль для поїздок всією сім’єю, з діловими партнерами, або для активного відпочинку. Ергономічний трансформований салон, інтелектуальні допоміжні системи і системи безпеки, а також нова мультимедійна система MBUX відповідають найвищим вимогам.

- Marco Polo – це справжнє відкриття для всіх, хто любить спонтанно вирушати у сповнену пригод подорож, але при цьому виглядати стильно: він легко довезе до омріяних місць з маневреністю й комфортом легкового автомобіля. А після сповненого пригод дня завдяки підйомному даху, під яким розташоване спальне місце, й комфортному спальному місцю тут може відпочити до 5 осіб. І найкраще: завдяки його найвищому комфорту та загальній висоті до 2 м, яка дозволяє автомобілю легко в'їхати у стандартні гаражі, Marco Polo є одночасно прекрасним варіантом для щоденного використання і водночас відмінним кемпером для стильних пригод кожних вихідних.

Тож запрошуємо вас до автосалонів бренду в Україні, де вам допоможуть з вибором та проконсультують з будь-яких питань, пов’язаних з Mercedes-Benz. Більше інформації та список автомобілів з детальними комплектаціями, на які діють спеціальні умови придбання дізнавайтесь за посиланням: https://www.mercedes-benz.ua/vans/uk/offers/summer_offer

 

*Під вигодою 28,1% мається на увазі знижка у розмірі 562 169,60 грн. з урахуванням ПДВ від регулярної вартості автомобіля Mercedes-Benz Marco Polo ACTIVITY 220 long станом на 11.06.2020 р. Сума вигоди на автомобілі Mercedes-Benz зі спеціальною пропозицією розраховується як різниця між регулярною ціною на авто та ціною на авто з відповідною знижкою станом на 11.06.2020. Спеціальна пропозиція діє як на автомобілі на складі, так і на автомобілі, що можуть бути розміщені у замовлення. Термін дії спеціальних умов придбання – з 11.06.2020 по 31.08.2020 р. Автомобілі можуть відрізнятись від зображених.

** Вартість автомобіля може змінюватись в залежності від зміни курсу валюти Євро, що встановлений Національним Банком України станом на день підписання договору. Вартість продажу розраховується як еквівалентна вартість автомобіля у валюті Євро згідно офіційного курсу НБУ української гривні до валюти Євро на дату оплати.