Новини
31.05.2014

програма лояльності «Преміум сервіс» для постгарантійнихавтомобілів Chrysler, Jeep, Dodge

Компанія «Гранд Автомотів» оголошує про початок всеукраїнської програми лояльності «Premium Service». В рамках цієї програми було розроблено спеціальну пропозицію для всіх власників постгарантійнихавтомобілів марок Chrysler, Jeep, Dodge.

 

Починаючиз 15 травня 2014 року, коженвласникавтомобілів Chrysler, Jeep, Dodge (гарантійнийтерміннаяківжезакінчився), якийвідвідавофіційнийсервіс в дилерськіймережі АФ ГрандАвтомотів, офіційногодистриб'ютора Jeep в Україністаєучасникомпрограмилояльності і отримуєнетільки30 % знижку*набудь-якісервісніроботи, а й 20 % знижку*напокупкуоригінальнихзапчастиннаофіційному СТО навсійтериторіїУкраїни.

 

«Завдякиданійпрограмі, власники Chrysler, Jeep, Dodge зможутьвідчуватисебевпевненими у вирішеннібудь-якихсервіснихпитань, якіможутьвиникати в процесікористуванняавтомобілем.Запуск програмиPremiumService - цедодатковатурбота про нашихклієнтів, зручність і сервісякої, вони по праву зможутьоцінити», - Денис Драчков, генеральний директор Гранд Автомотів.

 

Адресиофіційнихдилерських і сервіснихцентрівChysler, Jeep, Dodgeможнадізнатисявідвідавшиофіційний сайт Jeepwww.jeep.uaабо ж зателефонувавши 0-800-500-160.

 

Нагадаємо, що з січня 2014 компанія «Гранд Автомотів», отримала статус офіційногоімпортера бренду Jeep в Україні, уклавшигенеральнудистриб'юторську угоду з Крайслер ГрупІнтернешнлЕлЕлСі. Сервісне ж обслуговуванняздійснюєтьсядилерською мережею Гранд Автомотів для всієїгрупи, а саме для брендівChysler, Jeep, Dodge.**

 

*Програма діє у мережі сервісних станцій Крайслер/Джип/Додж АФ «Гранд Автомотів» і є безстроковою. Пропозиція дійсна для автомобілів  Крайслер/Джип/Додж,  які  на момент звернення є старшими 2 років з дати першої реєстрації. Знижки по програмі лояльності CarMan, CarWoman та іншими діючими акціями не сумуються. Знижка не розповсюджується на роботи, що пов`язані із заміною запчастин, які куплені поза офіційною дилерською мережею.Детальніше на сайті www.jeep.ua

 

** Гарантія на автомобілі марок Chrysler, Jeep, Dodge - 2 роки.

Деталі по телефону (0472)55-99-53